خانه / عمومی / به نام خداوند بخشنده مهربان

به نام خداوند بخشنده مهربان

به نام پروردگار خوبی ها اوست که زیباست و زیبایی ها را دوست دارد .

با نام و یاد یگانه معبود عالم ورقی تازه از پیشرفت را رقم میزنیم و ” بیرجند آی تی ” را طراوتی دوباره میدهیم. این بار قدم هایمان را کمی محکم تر برداشته ایم و توکل به کرده ایم به خدایی که یاور متوکلین است .

بنده به عنوان موسس بیرجند آی تی همیشه آرزو داشتم و دارم که روزی بتوانم خدمت بزرگی به مردمم و شاید به بشریت انجام دهم ، امروز پس از 7 سال فعالیت بیرجند آی تی ، بر آن شدیم چهره جدیدی از سایتمان  برای دوستان عزیزمان ارائه کنیم و قالب سایت را تغییر دهیم . و پس از 10 سال فعالیت در امور رایانه ، حسابداری ، شبکه و … توانسته ام به لطف خدا و دعای مادر عزیزم قدم های بزرگی بردارم و با همکاری بیش از 25 شرکت در راستای پشتیبانی شبکه ، امور رایانه ای و امور مالی و حسابداری ، طراحی بیش از 30 سایت ، تدریس دوره های آموزشی رایانه و حسابداری در 6 آموزشگاه مطرح استان خراسان جنوبی در راه خدمت به هم شهریان و هم استانی های عزیزم پیش قدم باشیم .

امروز بیرجند آی تی فقط یک سایت نیست بلکه مجموعه ای از همکاری متقابل از انسانهاست که کانون ارتباط آنها با این نام شناخته میشود

به امید روزی که بیرجند آی تی کانون ارتباط مجموعه ای از انسانها باشد که وسعت آن جهان را شامل میشود .

 

با تشکر

ابراهیم میری

مدیر وب سایت بیرجند آی تی

 

درباره ابراهیم

ابراهیم
با سلام . ابراهیم میری هستم متولد 1367 از بیرجند ،علاقه زیادی به فناوری اطلاعات دارم. مدیر سایت بیرجند آی تی هستم و فعالیتهایی پیرامون فناوری اطلاعات ، حسابداری ، شبکه و برنامه نویسی با عنوان " بیرجند آی تی " انجام میدم . فقط در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره :09392959146 تماس بگیرید. از پاسخگویی پیامکی معذوریم .

بررسی همچنین

تعدیلات سنواتی چیست ؟

?تعدیلات سنواتی یعنی اصلاح سود و زیان انباشته ابتدای دوره  که عواملی از قبیل:  ▪️اشتباهات ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *